Sule

Logi meiliaadressiga sisse

Kui te ei tea oma parooli või olete selle unustanud, võime teie meiliaadressile saata sisselogimise otselingi.

Create account (corporate customers)

Logi parooliga sisse

Logige kohe oma meiliaadressi ja parooliga sisse.

Hille Korindt, Juhatuse assistent
Tel: (+372) 6 258 600
Mob: (+372) 50 23 894
E-post: hille.korindt@kuusakoski.com, firma@kuusakoski.com

Jaanika Lok, Klienditeenindaja-infotöötaja
Tasuta infotelefon: 13660
Tel: (+372) 6258666
E-post: jaanika.lok@kuusakoski.com

Ljudmila Goretskaja, Pearaamatupidaja
Tel: (+372) 6 258 620
Mob: -
E-post: ljudmila.goretskaja@kuusakoski.com

Larissa Abramova, Vanemraamatupidaja
Tel: (+372) 6 258 623
Mob: -
E-post: larissa.abramova@kuusakoski.com

Urve Küngas, Vanemraamatupidaja (arveldused hankijatega ja ostjatega)
Tel: (+372) 6 258 631
Mob: -
E-post: urve.kungas@kuusakoski.com

 

Administratsioon

Urmo Viisitamm, Juhatuse esimees
Tel: (+372) 6 258 660
Mob: -
E-post: urmo.viisitamm@kuusakoski.com

Toomas Kollamaa, Juhatuse liige ja Eesti ostujuht ning kontakt Pärnu osakonna hädaolukorral
Tel: -
Mob: (+372) 513 9093
E-post: toomas.kollamaa@kuusakoski.com

Martin Tordik, Finantsjuht-prokurist
Tel: (+372) 6 258 636
Mob: (+372) 56 502 060
E-post: martin.tordik@kuusakoski.com

Jüri Kangilaski, Tehnika- ja haldusjuht
Tel: (+372) 6 258 626
Mob: (+372) 50 19 042
E-post: juri.kangilaski@kuusakoski.com

Tanel Tälli, Keskkonnaspetsialist
Tel: (+372) 6 258 638
Mob: (+372) 55 637 758
E-post: tanel.talli@kuusakoski.com

Olev Rattiste, Tallinna terminali juht
Tel: (+372) 5650 0941
E-post: olev.rattiste@kuusakoski.com 

Rando Rink - logistik
Tel: (+372) 6 258 629
Mob: (+372) 516 5227
E-post: rando.rink@kuusakoski.com