Sule

Logi meiliaadressiga sisse

Kui te ei tea oma parooli või olete selle unustanud, võime teie meiliaadressile saata sisselogimise otselingi.

Create account (corporate customers)

Logi parooliga sisse

Logige kohe oma meiliaadressi ja parooliga sisse.

Hille Korindt, Juhatuse assistent
Tel: (+372) 6 258 600
Mob: (+372) 50 23 894
E-mail: hille.korindt@kuusakoski.com

 

Martin Tordik, Finantsjuht
Tel: (+372) 6 258 636
Mob: (+372) 56 502 060
E-mail: martin.tordik@kuusakoski.com

 

Tarmo Lindemann, Tootmisjuht
Tel: (+372) 6 258 678
Mob: (+372) 52 59 789
E-mail: tarmo.lindemann@kuusakoski.com

 

Tanel Tälli, Keskkonnaspetsialist
Tel: (+372) 6 258 638
Mob: (+372) 55 637 758
E-mail: tanel.talli@kuusakoski.com 

Kuldar Suits, AS Kuusakoski juhatuse esimees
Tel: (+372) 6 258 660
Mob: -
E-mail: kuldar.suits@kuusakoski.com

 

Ljudmila Goretskaja, Pearaamatupidaja-prokurist
Tel: (+372) 6 258 620
Mob: -
E-Mail: ljudmila.goretskaja@kuusakoski.com

 

Larissa Abramova, Vanemraamatupidaja
Tel: (+372) 6 258 623
Mob: -
E-mail: larissa.abramova@kuusakoski.com

 

Urve Küngas, Vanemraamatupidaja (arveldused hankijatega ja ostjatega)
Tel: (+372) 6 258 631
Mob: -
E-mail: urve.kungas@kuusakoski.com

 

Jüri Kangilaski, Tehnika- ja haldusjuht
Tel: (+372) 6 258 626
Mob: (+372) 50 19 042
E-mail: juri.kangilaski@kuusakoski.com